Изберете страница

Туника за готвачи NAPOLI WHITE

Марка

Туника за готвач, с къс ръкав, нагръден джоб и подвижни копчета.
МАТЕРИЯ: памук/полиестер, 120 гр./м²

Код: 5512 Категории: ,