Изберете страница

Туника за готвачи NAPOLI WHITE/BLACK

Марка

Туника за готвач, с дълъг ръкав, подвижни копчета и контрастни гарнитури.
МАТЕРИЯ: памук/полиестер, 120 гр./м²

Код: 5488 Категории: ,