Изберете страница

Термоклин CHILL

Марка

Термо бельо – клин, подходящо за зимни условия и ниски температури.
МАТЕРИЯ: 95% полиестер, 5% спандекс, 230 гр./ м²

Код: 4275 Категории: ,