Изберете страница

Шапка с козирка DESMAN

Марка

Шапка с козирка, с метална тока
МАТЕРИЯ: 100% памук, 240 гр./ м²
РАЗМЕР: универсален

Код: 4297 Категории: ,

Изчерпан