Изберете страница

Работни обувки MICKEY S1

Марка

САЯ: естествен велур
ПОДПЛАТА: текстилна, антиалергична и абсорбираща влагата
ХОДИЛО: PU/PU, антистатично
БОМБЕ: метално, устойчиво на 200 J

Код: 7328 Категории: ,