Изберете страница

Плетена шапка SHIVER GREY

Марка

Студозащитна шапка от 100% акрил, подплата: 65% олефин, 35% полиестер 3M™ Thinsulate подплата
МАТЕРИЯ: 100% акрил

Код: 10040 Категории: ,